PlasmaMade Video

Yıllarca geliştirildikten sonra PlasmaMade 2013’te mutfak endüstrisinin aspiratörleri için özel olarak tasarlanmış devrim niteliğinde bir filtre sistemiyle hizmete girdi.
PlasmaMade Airfilter doğrudan dış hava çıkışına gerek duymadan herhangi bir aspiratöre monte edilebilir. Bunun avantajları, ısıtma ve soğutma maliyetlerinin direk olarak tasarruf edilmesidir, çünkü hava artık havalandırılmamakta, ancak evde kalmaktadır. Buna “devridaim” dediğimiz şey de budur. İlave bir avantaj, aspiratörün evinizin EPC hesaplamasına eklenebilmesidir, bu da enerji etiketinizin nihayetinde doğru olduğu anlamına gelir.

PlasmaMade Airfilter, sadece pişirme kokularını değil aynı zamanda evinizdeki polen ve bakterileri de ortadan kaldırır.
Bunu başarmak için PlasmaMade Airfilter 4 tekniğin kullanımını sağlar.
İlk olarak, O2 moleküllerini O3 moleküllerine dönüştüren plazma, koku parçacıklarını ortadan kaldırır.
İkincisi, içindeki elektrostatik dış kılıflarımızda, pişirme havasından geçen iyonları oluşturuyoruz.
Üçüncüsü, fiberglas çekirdeğimize sahip olan elektromanyetik titreşimlerimiz, kaba kirlilikleri yakalayıp depolamamızı ve yağlanmasını ve çelik iç ve dış ızgaralarda elektrotlar vasıtasıyla yavaşça yağlanmasını sağlıyor.
Son olarak, karbon dış göbeği havayı temizler ve artıklarımızı temizleyerek filtrenizin hem kaba hem de ultra ince kirliliği tamamen ortadan kaldırmasını sağlar.

PlasmaMade Airfilter 10-15 yıl dayanacak şekilde üretilmiştir ve en sıkı güvenlik standartlarına uygundur. Diğer sistemler genellikle tek bir tekniği kendi filtresine entegre eder ve bu nedenle devrim niteliğindeki PlasmaMade sistemimizle karşılaştırılamaz.
Her PlasmaMade Airfilter’a, size en iyi hizmetten ve orijinal bir üründen emin olduğunuzdan emin olabileceğiniz bir orijinallik sertifikası eşlik eder.
PlasmaMade hakkında çevrimiçi olarak bulunabilecek birçok makalede ve basın bültenleri hakkında her şeyi okuyun. Kendi YouTube kanalımızda birkaç video da hazırladık.

2017’den bu yana, PlasmaMade, PlasmaMade Carbon serisiyle ürün yelpazesini genişletti. Bu filtreler, orijinal PlasmaMade hava filtresi’nin arkasındaki aynı düşünceye göre yapılır. Temel fark, PlasmaMade Carbon Airfilter’ın sadece pişirme kokularını ortadan kaldırmasıdır.

PlasmaMade Carbon Airfilter’ın benzersiz özelliği, bu filtre için seçtiğimiz yüksek karbon karışımı sayesinde son 2-3 yıl olması.
Filtreler siyah çelik ve ABS plastik gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir.
Bu filtreler, PlasmaMade Karbon serisinin her bütçeye uygun bir çözüm sunduğu şekilde her çıkarıcı kaputa da sığar.
Sistemimize özgü, tüm PlasmaMade ürünlerini istediğiniz zaman değiş tokuş edebilmeniz ve değiş tokuş edebilmenizdir, bu yüzden bunu Tak-Çalıştır çözümlerimiz olarak adlandırıyoruz.

PlasmaMade, PlasmaMade Hava Sensörünü sunar. Bu Hava Sensörü ile evinizin hava kalitesine ilişkin 7/24 fikir edinirsiniz. PlasmaMade Hava Sensörü en iyi bileşenlerle tasarlanmış ve dikkatlice monte edilmiş ve ayrıca Hollanda’da monte edilmiştir. İlgili uygulama, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde ölçülen değerleri doğrudan okuyabilmenizi sağlar.
Bu Hava Sensörü nemi (RH), karbondioksit (CO²), TVOC ve sıcaklığı (C) ölçer ve isteğe bağlı olarak partikül madde modülünü uygulamada sipariş edebilirsiniz. 4 standart temel değere sahip olan PlasmaMade uygulaması, doğru yaşam ortamına kolayca nasıl ulaşabileceğinize dair size içgörü ve tavsiyeler sunar. Her şeyden önce, sağlığınız için değil, aynı zamanda cüzdanınız için de önemlidir. PlasmaMade Hava Sensörü, 7/24 size göz kulak olur ve başka şeylere zaman ayırır.

Felsefemiz hakkında size kısa bir fikir vermeyi umuyoruz. Gelecekte, PlasmaMade sağlığınız ve pişirme rahatlığınız için filtreleri geliştirmek için çalışmaya devam edecektir. Bir sonraki görevimiz, pişirme sırasında çıkan ince tozu tamamen ortadan kaldırmak.

Felsefemiz üzerinde çalışmaya devam ediyoruz: Devridaim yapan bir kaputun, iyi bir çekiş elde etmek için 300 m3 / s’den daha fazlasına ihtiyacı olmayabilir.

Bizden beklentiniz ne olmalıdır

A
%100 doğal proses

Bu proses %99.9 kar ile sonuçlanır.

B
Yüksek performans

Mekanik ön filtreye ihtiyaç yoktur.

C
Mikroorganizmalar

İstenmeyen maddeleri filtreleyin.

D
Günümüze uygun, çağdaş

PlasmaMade® hava filtreleri en güncel AB standartları 2015’e uygundur.

Sertifikalar

TÜV Rheinland Nederland B.V. & CE onaylı
PlasmaMade® hava filtresi TÜV Rheinland Nederland B.V. & CE kılavuzuna uygun olarak test edilmiştir. Bu güvenilir ve emniyetli olduğu anlamına gelmektedir.

ISO 9001 onaylı
PlasmaMade® hava filtresi ISO 9001 standardına uygun olarak montajlanmıştır.

En iyi fiyat-performans ilişkisi
Kendi sınıfında en ekonomik plazma hava filtresi.

Kalite garantili
PlasmaMade hava filtreleri için 5 yıl garanti vardır.filter_ass

info_pm

info_pm

latviaestoniabelgiumaustriacanadamexicoswitzerlandhungaryhongkongBosniaCroatiaAustraliaLuxembourgEgyptMalaysiaSloveniaMacaunorwayfinlandswedishfrenchitalyportugalturkeyGermanSpaindutchchinaSouth AfricasingaporedanishusarussiapolandczechEnglish